Kurumsal

gmp-logo

Kalite Yönetim Sistemimiz , ISO normlarına, kanunlara ve düzenleyici şartlarına uygunluğu garanti altına almak için bağımsız belgelendirme kuruluşları tarafından periyodik olarak denetlenmekte ve doğrulanmaktadır.

Diva Grup, Kalitesini ve ürün güvenliğini en üst seviyede tutmak  için uluslararası kabul görmüş GMP belgesine sahiptir. GMP standart çalışma prosedürleri, insan yönetimi ve eğitimi, ekipman bakım ve malzeme taşıma dahil olmak üzere üretimin  tüm yönlerini kapsamaktadır.

cevre

Diva Grup olarak üretmekte olduğumuz ürünler öncelikle çevreye duyarlı olarak tasarlanmaktadır. Üretim faaliyetlerimizin bütün aşamaları tüm ulusal ve uluslararası yasal düzenlemeler ve çevre standartları ile uyumludur.

·         Ambalajlarımız %100 geri dönüştürülebilir malzemeden yapılır.

·         Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde asla test edilmez.

·         Ürün formülasyonlarımız biyolojik olarak bozunabilir şekilde tasarlanır.

·         Ürünlerimiz parafin, sülfat, mineral yağlar ve genetiği değiştirilmiş hammaddeler içermez.

Diva Grup & Sabun

Diva, 2005 yılında buklet sektörünün deneyimli isimlerinden Fehmi Kumanlı tarafından kurulup “Buklet sektöründe marka” olma hedefiyle yola çıkmıştır. Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen Diva, ilk üretim kalemi olan sabun ile hizmetine başlamıştır. Daha sonra hızla büyüyen otelcilik sektöründe ihtiyaç duyulan Buklet Malzemelerinin önemli kalemlerini de üretimine alarak büyümesini devam ettirmektedir.
Hijyenik koşullara sahip üretim tesisi, kaliteli hammadde, profesyonel ekip, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008, ISO 22716:2007 (GMP) belgeleri ve Uluslararası Serbest Dolaşım Sertifikası ile sektöründe fark yaratmaktadır. Üretimi yapılan bütün ürünler Sağlık Bakanlığı sistemine bildirilmektedir. Ürün yelpazemizde özel ve farklı tasarımlar ile otelinizin karakterini yansıtacak ürünleri, ekonomik koşullar altında bulma imkanınız olacaktır.
Son yıllarda doğal ürünlere karşı bir trend oluşmasıyla, zaman içerisinde bilgi ve birikimini kullanan Diva ailesi 2009 yılında kendi markası La Diva’yı piyasaya sunmuştur. Ürün yelpazesinde doğal sabun,  spa sabunları,masaj sabunu, aromatik şampuan ve duş jeli, genel vücut bakım kremi ile kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır.
Zincir marketler,kozmetik mağazaları,aktarlar ve eczanelerde satışa sunulan La Diva doğal kozmetik ürünleri kalitesi ve müşterilerinden gelen memnuniyet sayesinde bizlere ayrı bir güç vermektedir.
Diva, üretim kalitesini şirket karakteri olarak benimseyerek üretilen her üründe ayrı bir heyecan ve özveride bulunarak kaliteyi standart hale getirmeyi başarmıştır. Öncelikleri arasında, müşteri memnuniyeti, makul satış koşulları ve satış sonrası hizmet, zamanında teslimat anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin uzun vadeli çözüm ortağı olmaktadır.
Mükemmelin Standart Sayıldığı Yerdesiniz…
buklet
logodiva